Sosyal:

Esra Salur G5 Selülit Masajı

G5 Masajı Nedir?
G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Uygulaması bölgesel darbeler ile yapılır. Hızlı titreşimler vererek ve iterek sıkıştırma uygulaması ile selülitli bölgelerin hızlı bir şekilde iyileşmesinde etkilidir. Sonuç hızlı ve doğal olarak alınır.  Kas spazmlarını ve gergin bölgeleri yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk ertesi kaslarda bulunan laktik asitin vücuttan atılmasında yardımcı olur. 

Ritmik masaj sayesinde kan dolaşımı hızlanır, ciltte yaşlanma çizgileri azaltır ve esneklik sağlar.  G5 masajı özellikle selülit ve sıkılaşmada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. 

G5 Selülit Masajı

G5 aletiyle yapılan masaj sayesinde vücuttaki kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanma evresine girer. Masaj tüm vücuda uygulanabilir ancak özellikle kalça, üst bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülite karşı daha etkili olarak kullanılır. Böylece bu yöntem sayesinde kan dolaşımı hızlanır, kaslar güçlenir ve selülit sorunu ortadan kalkar. Estetik açıdan sıkı bir görünüme sahip olan vücut G5 masajı sayesinde doğal formunu yakalar. Selülit dışında G5 masajı ile fazla olan yağlar yakılır ve böylece bölgesel zayıflama sağlanır.